Вас вітає мережа магазинів Hisense

Про нас

Компанія Hisense була організована в 1969 році. За порівняно невеликий період ми досягли великих успіхів і визнання. 

Центральний офіс корпорації розміщений в Циндао (КНР). Заводи розміщені не тільки в Китаї, а й по всьому світу. Це свідчить про те, що корпорація серйозно набрала оборотів і досягла неймовірного прогресу.

Hisense поважають і цінують, а наші товари користуються неймовірним попитом. Тільки Hisense удостоїлася великої честі двічі преміюватись в номінації уряду «China Quality Award». Цю нагороду дають тільки тим компаніям, які виготовляють високоякісну продукцію і для оцінювання прописані строгі критерії.

Процес розвитку кліматичного обладнання Hisense:

 1. 1988 - Початок проектуванням систем кондиціонування. 
 2. 1992 - Випуск в Китаї першого кондиціонера на екологічно безпечному фреоні.
 3. 1997 - Випуск першого кондиціонера інверторного типу в Китаї і набуває статусу лідера інверторних технологій.
 4. 2003 - Hisense створює спільне підприємство з Hitachi у виробництві VRF систем і стає інноватором для всього кліматичного ринку.
 5. 2005 - корпорація Hisense представляє перший інверторний кондиціонер з технологією 180º 
  (Інвертор із технологією 180° DC Inverter характеризується низьким рівнем шуму та економією електроенергії до 35%. Швидше виходить на заданий режим роботи, точніше підтримує температуру)
 6. 2006 - було розроблено кондиціонер з технологією Full DC Inverter (Всі двигуни компресорів і вентиляторів в системі виготовлені за технологією DC-inverter).
 7. 2010 - бренд почав співпрацю з японською компанією Ryosan Company і Digi Power technology з Гонконгу. Вони об’єднали зусилля з метою дослідження інвенторної технології. Лабораторія працює над тим, щоб створити найбільш продуктивні контролери для високопотужних кондиціонерів. Також вони моделюють інтегровані системи управління і конструюють найбільш ефективні параметри роботи компресорів.
 8. З 2014 року - кондиціонери Hisense визнані одними з передових інверторних систем.

Сьогодні Hisense займається повним циклом виробництва блоків управління інверторних систем, ретельно контролює кожен процес. Всі компоненти до обладнання виготовляються самостійно. В цьому напрямку у компанії є безліч патентів.

За всі роки свого існування компанія змогла досягти неймовірних успіхів. В даний час кондиціонери Hisense є одна з провідних на ринку.

Придбавши її техніку, покупці впевнені, що вони отримують найкраще з кращого. Сьогодні назва Hisense твердо асоціюється з якістю, надійністю, довговічністю.

Обслуговування:

Ми завжди працюємо тільки на якість. Клієнти нашої мережі магазинів в Україні можуть бути впевнені в оригінальності кліматичної техніки Hisense. Наша компанія надає усі гарантії якості і забезпечуємо оперативний сервіс. 

Спеціалісти компанії «Альянс Клімат» забезпечать кваліфікований монтаж та подальше обслуговування. У випадку виходу із ладу кліматичної техніки, фахівці зроблять необхідний ремонт будь-якої складності.

Надається гарантія 5 років, а також безкоштовна доставка по всій Україні.

Асортимент:

 • Побутові кондиціонери
 • Мульти спліт-системи
 • Напівпромислові кондиціонери
 • VRF-системи 
 • Чілери
 • Теплові насоси

Все необхідне з обладнання Hisense ми зібрали для вас в одному місці!